Jak putují informace od vedení k pracovníkům

Instruktáž ředitele náměstkovi:
Zítra v 9 hodin bude zatmění slunce, tedy něco neobvyklého, což se nevidí každý den. Proto mohou pracovníci nastoupit na nádvoří v pracovním oděvu. Při pozorování tohoto řídkého jevu podám sám příslušný výklad. Bude-li pršet, nebude nic vidět. V tomto případě se zájemci shromáždí v jídelně k podání výkladu.

Informace náměstka vedoucímu odboru:
Na pokyn ředitele dojde zítra v 9 hodin k zatmění slunce. Bude-li pršet, nebude tento řídký jev možné pozorovat v pracovním oděvu na nádvoří. V tomto případě se provede zatmění slunce v jídelně, tedy něco, co se hned tak každý den nevidí.

Instruktáž vedoucího odboru vedoucímu oddělení:
Zítra v 9 hodin dojde na pokyn ředitele v pracovním oděvu k zatmění slunce. Ředitel dá zároveň pokyn k tomu, má-li pršet, což se nevidí každý den. V případě, že pršet bude, bude zatmění s příslušným výkladem k tomuto řídkému jevu podáno v jídelně.

Instruktáž vedoucího oddělení mistrům:
Bude-li zítra na pokyn ředitele v jídelně pršet, tedy něco neobvyklého, co se nevidí každý den, zmizí v 9 hodin náš ředitel v pracovním oděvu. k pozorování tohoto řídkého jevu nechť se dostaví zájemci na nádvoří.

Pokyn mistra řadovým pracovníkům:
Zítra v 9 hodin zmizí náš ředitel. K pozorování a podání výkladu k tomuto řídkému jevu se shromáždí zájemci na nádvoří, neboť v jídelně bude pršet, což se nevidí každý den.


Líbí se vám nebo pomohl vám text výše? Můžete mě pozvat na kávu. Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru VytisknoutDoporučuji: MePaBlu Copyright S474N ©2004-2024