S474N's Xbox

09.01.2005 - před Vánocemi jsem navštívil kamaráda a ten mě ukázal svou novou hračku - Xbox. Jelikož jsem se o danou problematiku vůbec nezajímal a doma jsem mel PlayStation2, nějak jsem z toho nebyl odvázán. Když mě ovšem názorně předvedl většinu funkcí, neváhal jsem a hned v pondělí si tuto věcičku, kterou neváhám nazvat domácím multimediálním centrem, zakoupil. Pustil jsem se hnedle do úprav a instalací nových programů, úpravy skinů apod. Výsledky mého snažení můžete vidět níže.

Xbox Media Center (build 2005-01-02):

Moc pěkná aplikace, umožňující vyždímat z Xboxu maximum. Z obrázků si člověk může udělat hrubou představu, co všechno dokáže. Tmavě zelené pozadí je Project Mayhem a světle modré Project Mayhem II.
Aktuální češtinu můžete stáhnout > zde < .

XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC XBMC

!!! POZOR !!! objevil jsem na netu zajímavé příslušenství, jedná se o originální ovladač (licencovaný) pro Xbox včetně headsetu pro například domlouvání při hraní přes Internet. Tato sada vychází na cca 40 USD. Samotný headset stoji 30 USD, takže je jasně vidět, že cena je opravdu příznivá. Tímto zde bych si dovolil dát nabídku, kdo by měl o produkt zájem, ze by se nás mohlo domluvit více lidí a potom všechno objednat přímo z Ameriky. Je jasné, že toto příslušenství zde neseženeme.
Info o produktu: > zde < .

Phoenix Phoenix

Ovladač už mám doma a musím říct, že je to bomba. Propracovaný do všech detailů - například při normálním provozu svítí na ovladači název GAMESTER zelenou barvou, když se stiskne MUTE mikrofonu, tak se přepne do červené barvy. Více snad napoví obrázky:

Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester Gamester

Líbí se vám nebo pomohl vám text výše? Můžete mě pozvat na kávu. Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru VytisknoutDoporučuji: MePaBlu Copyright S474N ©2004-2024