Překlady do češtiny - aplikace pro iOS

Seznam aplikací, na kterých jsem se buď kompletně nebo alepoň částečně podílel na překladu do čestiny.


1) Kodi Official Remote v1.5.4

Kodi Official Remote je dálkové ovládání pro iPhone/iPad pro multimediální centrum Kodi. Značně efektivně

Tuto aplikaci jsem kompletně překládal. Více informací v iTunes.


2) gTasks v4.9.1 / gTasks Pro v4.8.1

gTasks / gTasks Pro je aplikací určenou k synchronizaci úkolů z Google Task (Google Úkoly). Její výhodou jsou zejména přehledné řazení úkolů, možnost jejich roztřídění do jednotlivých adresářů (skupin) a zejména online synchronizací. Tedy, je možné zadat nový úkol na počítači a okamžitě jej mít například v iPhone.

Tuto aplikaci jsem kompletně překládal. Více informací pro základní verzi v iTunes a pro Pro verzi v iTunes.


3) AppCake v5.5.1

AppCake je aplikace určená pro iZařízení s jailbreakem. Jedná se o neoficiální app store, tedy naleznete zde programy a hry zadarmo.

Tuto aplikaci jsem kompletně překládal, následně překlad doplnil RBw_98 a další verze jsem již dělal kompletně opětovně já. Více informací na webu AppCake.


4) vShare

vShare je aplikace určená pro iZařízení s jailbreakem. Jedná se o neoficiální app store, tedy naleznete zde programy a hry zadarmo. Aktuálně (únor 2016) je aplikace z mého pohledu již poměrně zastaralou a doporučuji používat spíše AppCake.

Tuto aplikaci jsem kompletně překládal. Více informací na webu vShare.


Líbí se vám nebo pomohl vám text výše? Můžete mě pozvat na kávu. Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru VytisknoutDoporučuji: MePaBlu Copyright S474N ©2004-2022