Xlink Kai: Evolution VII návod

22.01.2005 - jelikož Xbox umí hrát hry i s jinými hráči po celém světě, donutilo mě to udělat návod pro všechny, kteří mají pevné připojení a chuť si "zapařit". Přistupme tedy k návodu.

Krok číslo 1 - registrace:

V prvním kroku je nutné se zaregistrovat na stránce Xlinku ( http://www.teamxlink.co.uk). Je nutné zadat přezdívku, 2x potvrdit heslo, email, zemi, věk a rychlost připojení. Zbytek jsou již nepovinné údaje a je pouze na vás, zdali je vyplníte či nikoliv. Po odeslání přijde mail, který je nutno potvrdit, aby se založilo konto.


Krok číslo 2 - instalace do PC:

V dalším kroku je nutné stáhnout aplikaci, která se spouští v počítači, zase na stránce Xlinku (http://www.teamxlink.co.uk). Většina z vás asi bude stahovat verzi pro > Windows < . Po stáhnutí rozbalte ZIP a nainstalujte. Poté spusťte "Kai Config Tool", kde nastavte hodnoty dle obrázku:

Xlink Kai

Krok číslo 3 - nastavení Xbox Media Center:

a) V Xbox Media Centre (dále pouze XBMC) je nutné zvolit v hlavní nabídce možnost 'Nastavení', poté pokračovat na 'Programy', kde sjedete dolů na možnost 'Xlink Kai'. Zde je nutno nastavit cestu ke hrám na disku, dále vaše logovací jméno a heslo. Jako 'Engine IP Address' musíte zadat IP adresu počítače, kde běží aplikace Kai Xlink.

XBMC XBMC XBMC XBMC

b) Po nastavení se vrátíme na 'Programy' a pokračujeme na 'Xlink KAI'. Po připojení se přesuneme na 'GAMES', vybereme si konkrétní hru a spustíme. Ve hře vybereme svůj profil a spustíme obvykle přes 'SYSTEM LINK'.

XBMC XBMC


Poznámka: při wifi spojení vašeho počítače může docházet k problémům a proto raději zvolte připojení přes ethernetový kabel.


Líbí se vám nebo pomohl vám text výše? Můžete mě pozvat na kávu. Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru VytisknoutDoporučuji: MePaBlu Copyright S474N ©2004-2024